Kalite Standartları

Lupo Kids olarak, üstün kaliteye sahip ürünlerimizi uzun yıllar kullanılması için tasarlıyor ve üretiyoruz. Farklı yaş aralıklarında ortaya çıkan farklı ihtiyaçlar için pek çok tamamlayıcı ürünle yepyeni bir oda takımı almanıza gerek kalmadan çocuklarınızın eksiklerini tamamlamanızı mümkün kılıyoruz. Bebek odası olarak aldığınız mobilyalarınızı ilerleyen yıllarda çocuk odasına çevirmeniz, Lupo sayesinde çok kolay. Kalite anlayışımızın ilk noktası, en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş ve hayatınızı kolaylaştırmaya yönelik ürünler üretmek.

Bunların yanı sıra, üretimimizde en kaliteli hammaddeleri ve ürünleri kullanıyoruz. 1. kalite ahşap ve MDF kullanarak ürettiğimiz mobilyalarımızı en sağlam menteşe ve cıvatalar bir arada tutuyor.
Sağlık önemli!
Tüm ürünlerimizi Çocuk Güvenliği Kriterlerine uygun olarak, E1* standartlarında malzemeler kullanarak üretiyoruz.
Güvenli sistemler
Özellikle kapak ve çekmece sistemlerimizin, küçüklerimizin ellerine zarar gelmemesi için, yavaş kapanma özelliğine sahip olmasına özen gösteriyoruz.
* E1, Avrupa Standartlarında üretilmiş olup içeriğinde kanserojen madde kullanılmadan üretilen ve çevre kriterlerine uygun ürün gruplarını tanımlar.