Hakkımızda

1980 yılında Emreler Mobilya adıyla Bakırköy’de üretim faaliyetlerine başlayan firmamız, kısa zamanda farklı mobilya üretimleriyle sektöründe büyüyen bir marka haline geldi. Daha sonra, bebek, çocuk ve gençler için üretim yapan uzman markalar yaratmak amacıyla 1997 yılında altyapı ve Ar-Ge süreçlerimizi tamamlayıp Bebishroom ve Lupo Kids markalarını hayata geçirdik.

Bugün, 0-24 yaş aralığında üretim yapma amacıyla kurulmuş, Türkiye’nin uzman markalarından biri olarak tasarlamaya, üretmeye, gerçek müşterilerimiz olan çocuklarımızın hayallerini gerçek kılmaya devam ediyoruz.

20 yılı aşkın süredir, mobilyadan çok yaşam alanları tasarlama misyonuyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bizim gerçek müşterilerimizin hiçbiri bir diğerine benzemez! Yaramazlık yapanı da var, dersten başını kaldırmayanı da… Sürekli koşturanı da var, mışıl mışıl uyuyanı da… Akıllı, meraklı, sakin, enerjik, çalışkan, haşarı… Daha neler neler!

Ortak noktaları ise ket vurulamaz hayal güçleri…

Çocuklarımız kendilerini odalarında keşfeder, burada hayal kurar, en çok odalarını severler. Biz de ne yapıyorsak onların sonsuz hayallerini gerçek kılmak için yapıyoruz. Çocukluklarının ve ilk gençliklerinin hayatlarının en önemli kısmı olduğunun bilinciyle onlara sihirli dünyalar sunuyoruz. Kimi bir prenses oluyor, kimisi bir korsan… Ama hepsinin hayatın tadını çıkarmasını ve odasında heyecanlı hayaller kurmasını gönülden diliyoruz.

Büyümek İstemezsin…
Büyüsen de Seversin!

LUPO KİDS BLOG